درباره ما

با نام خدا

 

چکیده ای از بیانات رهبر معظم انقلاب 

آن مجموعه ای که برای ایجاد اشتغال در کشور کار می کند باید مثل اتاق جنگ دوران دفاع مقدس که شب و روز نمی شناخت کار کند.

 

شرکت "پیمان اتحاد کاریابی های آریایی" (پاکا)  با مسئولیت محدود ثبت اصفهان به شماره 54103، به دنبال بالغ بر 13 سال تلاش مستقیم در طراحی و اجرای نرم افزارها و سخت افزارهای مرتبط با حوزه اطلاع رسانی اشتغال و به طور اخص تسهیلات اتوماسیون دفاتر کاریابی غیردولتی در سال 1394پیرو تفاهمات انجام شده، رسما به عنوان بازوی انفورماتیکی کانون انجمن های صنفی کارفرمایی دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی ایران، فعالیت خود را آغاز نمود.

بنا به پیشنهاد کانون به دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی های وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی مبنی بر واگذاری تجهیز دفاتر کاریابی، تفاهم نامه ای فی مابین کانون و دفتر هدایت نیرو کار و کاریابی ها، شکل گرفت و به دنبال آن شرکت پاکا اقدامات سریع خود را به منظور یکپارچه سازی نرم افزاری دفاتر کاریابی کشور آغاز نمود. به نحوی که تاکنون غالب دفاتر فعال کشور به این شبکه گسترده و کشوری پیوسته و در حال بهره برداری از مزایای آن می باشند.

علاوه بر درخواست های کانون از پاکا مبنی بر ایجاد برخی دیگر از قابلیت های شبکه، (که در دست اقدام می باشند)، پروژه های متعددی نیز مستقیما توسط شرکت پاکا به منظور ارتقا و تنوع بخشی در خدمات شبکه، در دست تهیه و راه اندازی می باشد که به تدریج همکاران گرامی در جریان آنها قرار خواهند گرفت.

مهمترین اولویت کانون بعد از یکپارچه نمودن نرم افزاری کاریابی ها، پرداختن به تسهیل واگذاری خدمات غیرحاکمیتی وزارت متبوع به کاریابی ها بوده که از جمله می توان به مهمترین آنها یعنی واگذاری مدیریت عملیات تشکیل پرونده متقاضیان بیمه بیکاری به کاریابی ها و طراحی روند اشتغال مجدد مقرری بگیران بیمه بیکاری، اشاره نمود.

به این منظور پاکا مکلف شد تا در کمتر از سه ماه نسبت به طراحی مجموعه ای از نرم افزارهای وب بیس، تسهیلات نرم افزاری مربوطه را فراهم نماید.

شرکت پاکا بدینوسیله از قاطبه صاحب نظران فعال و علاقمندان حوزه حرفه مشاوره شغلی و کاریابی، دعوت می کند تا با اعلام نظرات و پیشنهادات ارزنده خود، این شرکت را جهت گسترش خدمت رسانی به جامعه صنفی پشتیبانی نمایند.  

کلیه حقوق مادی و معنوی پرتال مربوط به شرکت انفورماتیکی پاکا بوده و هرگونه کپی برداری ممنوع می باشد.
Hosted @ IRANJOB | Powered By PAKA GROUP